| نوع کیف | کیسه سوپاپ بافته شده PP با کاغذ داخلی |
|---|---|
| ترکیب مواد | پارچه PP بافته شده و لمینیت با کاغذ داخلی |
| چاپ | چاپ رنگارنگ BOPP / چاپ فلکسو |
| طول کیسه | 46 (±1 سانتی متر) سانتی متر |
| عرض کیسه | 40 سانتی متر (0.7± سانتی متر) |
| نوع کیف | کیسه سوپاپ بافته شده PP با کاغذ داخلی |
|---|---|
| ترکیب مواد | پارچه PP بافته شده و لمینیت با کاغذ داخلی |
| چاپ | چاپ رنگارنگ BOPP / چاپ فلکسو |
| طول کیسه | 46 (±1 سانتی متر) سانتی متر |
| عرض کیسه | 40 سانتی متر (0.7± سانتی متر) |
| مواد | کیسه PP بافته شده با یک لایه لایه پلی اتیلن نازک |
|---|---|
| نوع کیف | کیسه شیر پایین بلوک |
| مصارف صنعتی | کالاهای پودری و گرانول، نمک، رزین های پلاستیکی و مصالح ساختمانی و غیره |
| چاپ | حداکثر 4 رنگ در هر طرف طبق سفارش مشتری |
| گواهی | ISO9001;ISO4001 |
| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Fabric Weight | 60 grams/m2 |
| Laminating Weight | 20 grams/m2 |
| هندلینگ سطحی | چاپ افست |
|---|---|
| استفاده صنعتی | شیمیایی |
| استفاده کنید | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | پلی پروپیلن |
| نوع کیف | کیسه دریچه پایین را مسدود کنید |
| مواد | PP بافته شده چند لایه |
|---|---|
| نوع کیف | کیسه شیر داخلی PP |
| مصارف صنعتی | کیسه سیمان / کیسه پودر بتونه / کیسه ملات / پودر گچ |
| چاپ | 1-4 رنگ در هر طرف |
| گواهی | ISO9001:2001 |
| جابجایی سطح | چاپ آفست |
|---|---|
| استفاده صنعتی | مواد شیمیایی |
| استفاده کنید | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | پلی پروپیلن |
| نوع کیف | کیف با دریچه، کیسه ته مربعی |
| چاپ سطحی | چاپ آفست |
|---|---|
| استفاده صنعتی | مواد شیمیایی |
| استفاده | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | پلی پروپیلن |
| نوع کیف | کیف با دریچه، کیسه ته مربعی |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| نوع کیسه | کیسه با دریچه ، کیسه زیر مربع |
|---|---|
| مادی | 100 ٪ پلی پروپیلن باکره (PP) |
| ساخت مادی | پلی پروپیلن (PP) |
| عرض | 350-600 میلی متر |
| طول | طبق نیاز مشتری |