| مواد | کاغذ |
|---|---|
| نوع کیف | کیسه شیر کاغذی با پایین بلوک |
| مصارف صنعتی | چسب کاشی شیمیایی، سیمان، بتونه، گچ، پودر گچ و غیره، |
| چاپ | چاپ فلکسو یا چاپ CMYK |
| گواهی | ISO9001;ISO40014 |
| ماده بی | پارچه PP بافته شده |
|---|---|
| نام تجاری | نام تجاری حیوانی سفارشی |
| بعد، ابعاد، اندازه | 50x78cm یا سفارشی |
| وزن | 70-78 گرم |
| پیکربندی کیف | منکر: 850-900 |
| مواد | پارچه PP بافته شده + BOPP چند لایه + لایه غیر بافته + آستر پلی اتیلن داخلی |
|---|---|
| بعد | 36.5x70+10cm |
| چاپ | چاپ گراور فیلم BOPP |
| بالا | باز |
| پایین | بلوک پایین |
| نام محصول | کیسه شیر پلی اتیلن با درز مرکزی تنفسی هزارتویی |
|---|---|
| نوع کیف | کیسه دریچه PE |
| مواد | پلی اتیلن (PE) |
| نوع دریچه | دریچه داخلی استاندارد |
| نوع فرآیند | درز مرکزی تنفس هزارتویی |
| مواد | کیسه PP بافته شده با یک لایه لایه پلی اتیلن نازک |
|---|---|
| نوع کیف | کیسه شیر پایین بلوک |
| مصارف صنعتی | کالاهای پودری و گرانول، نمک، رزین های پلاستیکی و مصالح ساختمانی و غیره |
| چاپ | حداکثر 4 رنگ در هر طرف طبق سفارش مشتری |
| گواهی | ISO9001;ISO4001 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| مواد | پارچه PP بافته شده و فیلم پلی اتیلن چند لایه |
|---|---|
| نوع کیف | بلوک کیسه پایین با شیر استاندارد داخلی |
| مصارف صنعتی | بتونه گچ ملات سیمان |
| چاپ | حداکثر 4 رنگ در هر طرف |
| گواهی | ISO9001;ISO14001 |
| مواد | پارچه PP بافته شده و فیلم پلی اتیلن چند لایه |
|---|---|
| نوع کیف | بلوک کیسه پایین با شیر استاندارد داخلی |
| مصارف صنعتی | بتونه گچ ملات سیمان |
| چاپ | حداکثر 4 رنگ در هر طرف |
| گواهی | ISO9001;ISO14001 |
| مواد | پارچه PP بافته شده و فیلم پلی اتیلن چند لایه |
|---|---|
| نوع کیف | بلوک کیسه پایین با شیر استاندارد داخلی |
| مصارف صنعتی | بتونه گچ ملات سیمان |
| چاپ | حداکثر 4 رنگ در هر طرف |
| گواهی | ISO9001;ISO14001 |
| مواد | کاغذ پارچه و فیلم پلی اتیلن چند لایه |
|---|---|
| نوع کیف | بلوک کیسه پایین با شیر استاندارد داخلی |
| مصارف صنعتی | بتونه گچ ملات سیمان |
| چاپ | حداکثر 4 رنگ در هر طرف |
| گواهی | ISO9001;ISO14001 |