| نوع کیسه | کیسه بافتی PP با شیر داخلی استاندارد |
|---|---|
| مادی | پارچه بافته شده پلی پروپیلن (PP) |
| ساخت مادی | پارچه بافته شده PP & BOPP لمینت |
| دست زدن به سطحی | چاپ BOPP ، لمینیت و چاپ و سوراخ |
| نوع آب بندی | خود بسته شدن |
| مواد | پارچه PP بافته شده |
|---|---|
| نام تجاری | نام تجاری سفارشی |
| بعد، ابعاد، اندازه | 50x78cm یا سفارشی |
| وزن | 70-78 گرم |
| پیکربندی کیف | منکر: 850-900 |
| هندلینگ سطحی | چاپ آفست، LDPE لایه بندی شده + چاپ چند رنگی |
|---|---|
| استفاده صنعتی | شیمیایی |
| استفاده کنید | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | پلی پروپیلن (PP) |
| نوع کیف | کیف با دریچه، کیسه ته مربعی |
| جابجایی سطح | چاپ فلکسو |
|---|---|
| استفاده صنعتی | پودر سیمان و مواد ساختمانی |
| ساختار مواد | فیلم لمینت پارچه بافته شده PP |
| نوع کیف | کیسه با دریچه، کیسه دریچه پایین مربع |
| آب بندی و دسته | خود بسته شدن |
| اندازه | 60x50x10cm ؛ 64x50x11cm ؛ 60x50x10cm ؛ 64x50x11cm ؛ |
|---|---|
| جابجایی سطح | چاپ فلکسو |
| استفاده صنعتی | مواد شیمیایی |
| استفاده کنید | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | پلی پروپیلن (PP) |
| جابجایی سطح | چاپ باپ |
|---|---|
| استفاده صنعتی | مخلوط های خشک |
| ساختار مواد | فیلم PP+PE+Bopp |
| نوع کیف | کیف ته مربعی با شیر |
| آب بندی و دسته | مهر و موم حرارتی |
| چاپ سطحی | چاپ فلکسو |
|---|---|
| استفاده صنعتی | مواد شیمیایی |
| استفاده | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | کیسه بافته شده پلی پروپیلن |
| نوع کیف | کیسه PP بافته شده با شیر |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | PP woven Laminated |
|---|---|
| Plastic Type | 100% Virgin Polypropylene |
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Surface Handling | Offset printing |
| Printing Colors | Max 4 colors |