| مواد | کیسه PP بافته شده و لمینیت پلی اتیلن |
|---|---|
| نوع کیف | بلوک کیسه پایین با شیر استاندارد داخلی |
| مصارف صنعتی | ملات سیمان گچ بتونه گچ مصالح ساختمانی |
| چاپ | کمتر از 4 رنگ در هر طرف |
| مواد | کاغذ |
|---|---|
| نوع کاغذ | کاغذ |
| لایه های کاغذی | 3 لایه |
| gsm کاغذ | 75 گرم در متر |
| ماده بی | پارچه PP بافته شده + پلی اتیلن چند لایه |
|---|---|
| نام تجاری | نام تجاری سفارشی |
| بعد، ابعاد، اندازه | 60x100 سانتی متر یا سفارشی |
| وزن | 70-100 گرم |
| ماده بی | پارچه PP بافته شده + پلی اتیلن چند لایه |
|---|---|
| نام تجاری | نام تجاری سفارشی |
| بعد، ابعاد، اندازه | 60x100 سانتی متر یا سفارشی |
| وزن | 70-100 گرم |
| ماده بی | پارچه PP بافته شده |
|---|---|
| نام تجاری | نام تجاری سفارشی |
| بعد، ابعاد، اندازه | 50x78cm یا سفارشی |
| وزن | 70-78 گرم |
| ماده بی | پارچه PP بافته شده |
|---|---|
| نام تجاری | نام تجاری سفارشی |
| بعد، ابعاد، اندازه | 60x100 سانتی متر یا سفارشی |
| وزن | 70-100 گرم |
| ماده بی | پارچه PP بافته شده |
|---|---|
| نام تجاری | نام تجاری سفارشی |
| بعد، ابعاد، اندازه | 50x78cm یا سفارشی |
| وزن | 70-78 گرم |
| ماده بی | پارچه PP بافته شده |
|---|---|
| نام تجاری | نام تجاری سفارشی |
| بعد، ابعاد، اندازه | 50x78cm یا سفارشی |
| وزن | 70-78 گرم |