| مواد | فیلم لمینت پارچه بافته شده PP |
|---|---|
| نوع کیف | بلوک پایین با کیسه سوپاپ |
| مصارف صنعتی | ملات سیمان، بتونه، گچ، پودر گچ و غیره، |
| چاپ | 4 رنگ در هر طرف طبق سفارش مشتری |
| گواهی | ISO9001;ISO40014 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| جابجایی سطح | چاپ فلکسو، چاپ فلکسو |
|---|---|
| استفاده صنعتی | سیمان |
| ساختار مواد | PP |
| نوع کیف | کیسه دریچه ی پایین مربع |
| آب بندی و دسته | مهر و موم حرارتی |
| جابجایی سطح | چاپ فلکسو، چاپ فلکسو |
|---|---|
| استفاده صنعتی | سیمان |
| ساختار مواد | PP |
| نوع کیف | کیسه دریچه ی پایین مربع |
| آب بندی و دسته | مهر و موم حرارتی |
| نوع کیسه | کیسه با دریچه ، کیسه زیر مربع |
|---|---|
| مادی | 100 ٪ پلی پروپیلن باکره (PP) |
| ساخت مادی | پلی پروپیلن (PP) |
| دست زدن به سطحی | چاپ لمینت و چند رنگ |
| نوع آب بندی | مهر و موم |
| نوع کیسه | کیسه با دریچه ، کیسه زیر مربع |
|---|---|
| مادی | 100 ٪ پلی پروپیلن باکره (PP) |
| ساخت مادی | پلی پروپیلن (PP) |
| عرض | 350-600 میلی متر |
| طول | طبق نیاز مشتری |
| مواد | پارچه PP + لمینت شده با پلی اتیلن |
|---|---|
| اندازه | سفارشی |
| وزن پارچه | 60-70 گرم |
| کت لمینت | 18-25 گرم |
| رنگ | سفید، بژ، قهوه ای کرافت، آبی، قرمز و غیره |
| نوع کیف | کیف با دریچه، کیسه ته مربعی |
|---|---|
| مواد | پلی پروپیلن 100٪ بکر (PP) |
| ساختار مواد | پارچه بافته شده PP روکش شده با فیلم پلی اتیلن |
| محل منبع | هونان ، چین |
| نام تجاری | WANLIN |
| جابجایی سطح | لایه بندی و چاپ و سوراخ کردن |
|---|---|
| استفاده صنعتی | سیمان و پودر مصالح ساختمانی |
| ساختار مواد | پارچه بافته شده PP و فیلم چند لایه |
| نوع کیف | کیسه با شیر |
| آب بندی و دسته | مهر و موم حرارتی |
| رنگ | سفید، بژ، قهوه ای کرافت، آبی، قرمز و غیره |
|---|---|
| پایین | بلوک پایین |
| سوراخ | 90-100Nm3/h @50MBar |
| کت لمینت | 20 گرم |
| نام محصول | کیسه های سیمان PP |