| مواد | پلی پروپیلن 100٪ بکر (PP) |
|---|---|
| نوع کیف | کیسه PP با کف درز |
| مصارف صنعتی | سیمان و مواد ساختمانی پودر گوپسوم اسکیم کت |
| چاپ | چاپ فلکسو |
| گواهی | ISO9001,ISO14001 |
| مواد | پلی پروپیلن 100٪ بکر (PP) |
|---|---|
| نوع کیف | کیسه های PP بافته شده با ته چین و درز |
| مصارف صنعتی | سیمان و مواد ساختمانی پودر گوپسوم اسکیم کت |
| چاپ | حداکثر 4 رنگ در هر طرف |
| گواهی | ISO9001,ISO14001 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Bag Type | Bag With Valve, Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Offset printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| جابجایی سطح | لایه بندی و چاپ و سوراخ کردن |
|---|---|
| استفاده صنعتی | پودر سیمان و مواد ساختمانی |
| ساختار مواد | فیلم لمینت پارچه بافته شده PP |
| نوع کیف | کیسه با دریچه، کیسه دریچه پایین مربع |
| آب بندی و دسته | خود بسته شدن |
| Material | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Laminated Mult-Color Printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| نوع کیسه | کیسه زیرین |
|---|---|
| مادی | پارچه بافته شده PP و فیلم چند لایه |
| نوع پلاستیکی | PP+LDPE |
| نوع آب بندی | خود بسته شدن |
| دست زدن به سطحی | چاپ |
| جابجایی سطح | لمینت و چاپ، لمینت و چاپ |
|---|---|
| استفاده صنعتی | مواد شیمیایی |
| استفاده کنید | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | PP |
| نوع کیف | کيف پايين مربعي، کيف پايين مربعي |
| نوع کیسه | کیسه با دریچه ، کیسه زیر مربع |
|---|---|
| مادی | 100 ٪ پلی پروپیلن باکره |
| ساخت مادی | پلی پروپیلن |
| GSM | 80 گرم |
| وزن پارچه | 60 گرم/متر مربع |
| مواد | فیلم چند لایه پارچه بافته شده PP (100٪ پلی پروپیلن وینگین (PP)) |
|---|---|
| نوع کیف | کیف ته مربعی |
| مصارف صنعتی | سیمان، بتن، گچ، ملات، بتونه، گچ، پودر گچ |
| چاپ | 4 رنگ در هر طرف طبق سفارش مشتری |
| گواهی | ISO9001;ISO40014 |