| مواد | پارچه PP بافته شده |
|---|---|
| نام تجاری | نام تجاری سفارشی |
| بعد، ابعاد، اندازه | 50x78cm یا سفارشی |
| وزن | 70-78 گرم |
| پیکربندی کیف | منکر: 850-900 |
| جابجایی سطح | چاپ فلکسو |
|---|---|
| استفاده صنعتی | مواد شیمیایی |
| استفاده کنید | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | PP (پلی پروپیلن) |
| نوع کیف | کیف با دریچه، کیسه ته مربعی |
| جابجایی سطح | چاپ فلکسو |
|---|---|
| استفاده صنعتی | مواد شیمیایی |
| استفاده کنید | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | پلی پروپیلن |
| نوع کیف | کیف با دریچه، کیسه ته مربعی |
| جابجایی سطح | لایه بندی و چاپ و سوراخ کردن |
|---|---|
| استفاده صنعتی | پودر سیمان و مواد ساختمانی |
| ساختار مواد | فیلم لمینت پارچه بافته شده PP |
| نوع کیف | کیسه با دریچه، کیسه دریچه پایین مربع |
| آب بندی و دسته | خود بسته شدن |
| چاپ سطحی | چاپ چند رنگ |
|---|---|
| استفاده صنعتی | مواد شیمیایی |
| استفاده | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | PP بافته شده چند لایه |
| نوع کیف | کيف پايين مربعي، کيف پايين مربعي |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| مواد | پارچه بافته شده PP روکش شده با فیلم پلی اتیلن |
|---|---|
| وزن کیسه | 80 گرم ± 3 گرم |
| وزن پارچه | 65 گرم در متر مربع |
| وزن کت | 25 گرم در متر مربع |
| طول کیف | 63 (±1 سانتی متر) سانتی متر |
| مواد | 100٪ پلی پروپیلن ویرجین (PP) |
|---|---|
| ساختار مواد | رول بافته شده PP روکش شده با فیلم پلی اتیلن |
| وزن کیسه | 80 گرم ± 3 گرم |
| وزن پارچه | 65 گرم در متر مربع - وزن پوشش 25 گرم در متر مربع |
| طول کیف | 63 سانتی متر (1± سانتی متر) |
| مواد | پلی پروپیلن 100٪ بکر (PP) |
|---|---|
| نوع کیف | کیسه PP با کف درز |
| مصارف صنعتی | سیمان و مواد ساختمانی پودر گوپسوم اسکیم کت |
| چاپ | حداکثر 4 رنگ در هر طرف |
| گواهی | ISO9001,ISO14001 |
| جابجایی سطح | لمینت و چاپ، لمینت و چاپ |
|---|---|
| استفاده صنعتی | مواد شیمیایی |
| استفاده کنید | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | PP |
| نوع کیف | کيف پايين مربعي، کيف پايين مربعي |