| جابجایی سطح | چاپ لایه دار و چند رنگ، چاپ لایه دار و چند رنگ |
|---|---|
| استفاده صنعتی | مواد شیمیایی |
| استفاده کنید | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | پلی پروپیلن (PP) |
| نوع کیف | کیف با دریچه، کیسه ته مربعی |
| مواد | رول بافته شده پلی پروپیلن چند لایه |
|---|---|
| استفاده صنعتی | سیمان |
| نوع کیف | کیسه دریچه ی پایین مربع |
| ویژگی کلی | ضد رطوبت |
| ویژگی | دریچه داخلی استاندارد |
| مواد | PP، پلی پروپیلن (PP) |
|---|---|
| استفاده صنعتی | سیمان |
| نوع کیف | کیسه دریچه ی پایین مربع |
| ویژگی | خود بسته شدن |
| چاپ | چاپ فلکسو |
| چاپ سطحی | چاپ فلکسو |
|---|---|
| استفاده صنعتی | مواد شیمیایی |
| استفاده | سایر مواد شیمیایی |
| ساختار مواد | پلی پروپیلن (PP) |
| نوع کیف | کیف با دریچه، کیسه ته مربعی |
| نوع کیسه | کیسه با دریچه ، کیسه زیر مربع |
|---|---|
| مادی | 100 ٪ باکره PP |
| ظرفیت | 50 کیلوگرم |
| طول کیسه | 58-68 سانتی متر |
| عرض کیسه | 50 سانتی متر (0.7 سانتی متر)) |
| مواد | رول بافته شده پلی پروپیلن چند لایه |
|---|---|
| استفاده صنعتی | سیمان |
| نوع کیف | کیسه دریچه ی پایین مربع |
| ویژگی کلی | ضد رطوبت |
| ویژگی | دریچه داخلی استاندارد |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| ماده بی | پارچه PP بافته شده |
|---|---|
| نام تجاری | نام تجاری سفارشی |
| بعد، ابعاد، اندازه | 60x100 سانتی متر یا سفارشی |
| وزن | 70-100 گرم |
| پیکربندی کیف | منکر: 850-900 |
| نوع کیف | کیف با دریچه، کیسه ته مربعی |
|---|---|
| مواد | پلی پروپیلن 100٪ بکر (PP) |
| ساختار مواد | پارچه بافته شده PP روکش شده با فیلم پلی اتیلن |
| محل منبع | هونان ، چین |
| نام تجاری | WANLIN |
| مواد | فیلم چند لایه پارچه بافته شده PP (100٪ پلی پروپیلن وینگین (PP)) |
|---|---|
| نوع کیف | کیف ته مربعی |
| مصارف صنعتی | سیمان، بتن، گچ، ملات، بتونه، گچ، پودر گچ |
| چاپ | 4 رنگ در هر طرف طبق سفارش مشتری |
| گواهی | ISO9001;ISO40014 |